Cavaliers jäi täna öösel võõrsil alla Minnesota Timberwolvesile 123:131. Kodumeeskonna resultatiivseimaks tõusis Jimmy Butler, kes viskas 36 minutiga 33 punkti. 29-aastane Butler tabas mängust 10 viset 12-st, realiseeris kõik 12 vabaviset ning kogus lisaks seitse lauapalli, neli vaheltlõiget ja kolm korvisöötu.

Cavaliersi ei päästnud ka Kevin Love`i võimas kaksikduubel - 25 punkti ja 19 lauapalli, lisaks jagas endine Timberwolvesi mees seitse resultatiivset söötu.

Teise järjestikuse kaotuse saanud Cavaliers on lasknud endale siiani visata keskmiselt 123,5 punkti. Minnesota sai kaotuse kõrvale esimese võidu.

Kemba Walker viskas kolme veerandiga 26 punkti, kui Charlotte Hornets alistas Orlando Magicu 120:88. Ekskalevlane Isaiah Briscoe viskas Magicu poolel kümne mänguminutiga 10 punkti (visked mängust 4/5, vabavisked 1/3) ja andis kolm resultatiivset söötu. Charlotte on nüüd Orlandot võitnud juba 12 korda järjest, Walkeri tänavune keskmine punktiskoor on 33,5 punkti mängu kohta.

Kawhi Leonard tõi 31 punkti ja 10 lauapalli ning vedas Toronto Raptorsi 113:101 võidule Boston Celticsi vastu.

Caris LeVerti 28 punkti ja lõpusekundi korv tõid Brooklyn Netsile hooaja esimese võidu, kui 107:105 alistati New York Knicks.

New Orleans Pelicans võitis Sacramento Kingsi koguni 149:129, Nikola Mirotić panustas võitu oma NBA karjääri kõrgeimad 36 punkti.

Memphis Grizzlies alistas Atlanta Hawksi 131:117, Milwaukee Bucks Indiana Pacersi 118:101 ja Los Angeles Clippers Oklahoma City Thunderi 108:92.

Viimasena lõppenud mängus sai tiitlikaitsja Golden State Warriors võõrsil Utah Jazzi üle ülinapi võidu 124:123. Võidukorvi tõi endine Jazzi mees, 31-aastane rootslane Jonas Jerebko, kes upitas korvi alt palli rõngasse 0,3 sekundit enne lõpuvilet. Võitjate resultatiivsemad olid Kevin Durant 38 ja Stephen Curry 31 punktiga.