TalTech asus avaveerandi järel juhtima 22:21 ja kasvatas poolajavileks edunumbrid 48:41-le. Otsustav vahespurt tehti lõpuveerandil, mil oldi külalistest üle 15 punktiga.

Gregor Arbet oli Tallinna klubi resultatiivseim 19 punktiga (visked 9/11). Toomas Raadik lisas 17 ja Jaan Puidet 18 punkti. Läti meeskonna parim oli üleplatsimehena 21 punkti toonud Janis Kaufmanis.

TalTech tõusis kuue võidu ja nelja kaotusega Tallinna Kalev/TLÜ kõrvale 5.-6. kohta jagama. Valmiera jätkab liigahooaega kolme võidu ning seitsme kaotusega.

"Raadikud, Arbetid, Puidetid, nemad seda vankrit meil veavad. Nemad olid oma ülesannete kõrgusel ja hea meel on selle üle, et ka teised tulid nendega kaasa. Oleme ausad, ega ise ka ei tahaks Puideti ja Arbeti vastu 30 minutit ringi joosta," jagas TalTechi peatreener Rait Käbin Delfile antud intervjuus kiidusõnu oma hoolealustele.