Läänekonverentsis pidasid tõelise põnevuskohtumise Houston Rockets ja Los Angeles Lakers. Kohtumist alustas paremini Lakers, kes viskas esimese veerandajaga koguni 39 punkti. Poolajaks oli Lakersi edu juba 18 punkti.

Rockets tuli mängu tagasi kolmandal veerandajal, mis võideti 36:22. Lakers juhtis veel pool minutit enne normaalaja lõppu kuue punktiga, ent James Hardeni tabatud kauge kolmene ning kaks vabaviset tõid Rocketsi ühe punkti kaugusele. Viis sekundit enne normaalaja lõppu viis Ivica Zubac kahe vabaviskega Lakersi 120:117 juhtima, kuid Eric Gordoni kolmene kaks sekundit enne lõppu viis kohtumise lisaajale.

Lisaajal sai 138:134 võidu kirja Rockets. Üleplatsimeheks kerkis taaskord James Harden, kes viskas 48 punkti. Ühtlasi tegi Harden ajalugu, saades teiseks meheks, kes suutnud 19 kohtumises järjest visata üle 30 punkti. Sellest enamat on suutnud vaid legendaarne Wilt Chamberlain, kelle pikim seeria oli koguni 65 mängu pikkune.

Eric Gordon panustas Rocketsi võitu 30 punktiga. Lakersi resultatiivseimad olid Kyle Kuzma ja Brandon Ingram, kes viskasid vastavalt 32 ja 21 silma.

Idakonverentsi liidrid oli möödunud öösel samuti võidukad. Esimest kohta hoidev oli Milwaukee Bucks alistas 118:108 Orlando Magicu. Toronto Raptors oli seisuga 119:90 parem Memphis Grizzliesest.