Põhiturniiril seitsmendana lõpetanud Baskonia meeskond domineeris mängu avaveerandist peale ning juhtis enne viimast perioodi juba 14 punktiga. CSKA lõpuveerandil enam ohtlikult lähedale ei jõudnudki.

Mängust lausa 60%-list visketäpsust näidanud Baskonia resultatiivseimad olid Darrun Hilliard 16 ja Shavon Shields 15 punktiga. Vincent Poirier panustas võitu kaksikduubli - 14 silma ja 15 lauapalli. CSKA poolel tõi Cory Higgins parimana 15 punkti.

Kolme võiduni peetav seeria on nüüd viigis 1:1. Kaks järgmist mängu toimuvad Baskonia koduväljakul.

Žalgiris juhtis võõrsil Fenerbahce vastu viimase veerandi alguses juba 15 punktiga (73:58), kuid türklased näitasid iseloomu ja suutsid lõpuminutil jõuda viigini 80:80. Edgaras Ulanovas viis seejärel leedukad uuesti ette ning Fenerbahce viimase 23 sekundiga enam korvini ei jõudnudki. Istanbuli tippklubi jaoks oli see esimeseks koduväljaku kaotuseks sel hooajal.

Ulanovas oligi 20 punktiga (sh kahepunktivisked 9/10) võitjate resultatiivseim, Nate Wolters lisas 14 ja Brandon Davies 13 punkti.

Ka see seeria on nüüd viigis 1:1 ning järgmised kaks kohtumist peetakse juba Kaunases.