Nii Allase kui Nevolihhin said karikavõistlustel esikoha ka eelmisel aastal ehk kaitsesid edukalt tiitleid. Allase sai 10 km pikkusel distantsil võiduajaks 33.03, teiseks tuli Karel Hussar (TÜ/ASK) ajaga 33.25 ja kolmas oli tulemusega 34.08 Karl Mäe (SK Altius).

Naised läbisid 6 km ja Nevolihhini võiduajaks oli 22.46. Tema järel lõpetas Maria Veskla (Sparta SS; aeg 22.59) ning kolmandaks jooksis end Minna Kelk (SK Jooksupartner).

U20 vanuses triumfeeris meestest 6 km rajal Robert Telpt (Audentese SK; aeg 20.55). Järgnesid Kalev Hõlpus (Rapla JK; aeg 21.48) ja Hardy Kaska (Sparta SS; aeg 22.07). Naistest krooniti U20 arvestuses karikavõitjaks Saina Mamedova (KJK Kalev-Sillamäe), kes läbis 4 km pikkuse raja ajaga 17.19. Teiseks tuli ajaga 17.24 Mamedova klubikaaslane Jelizaveta Ševtsova ning kolmandaks platseerus Liis Grete Atonen (Audentese SK; aeg 18.20).

U18 noormeestest oli 4 km rajal kiireim Kristian Otlot (UP Sport), kes jooksis välja aja 14.07. Tema selja taga lõpetas teisena Kert Kask (Sparta SS; aeg 14.14) ja kolmandana Raul Viitmaa (VAK Staier; aeg 14.35). Sama vanuseklassi neiud jooksid 3 km distantsil ning selles arvestuses tuli karikavõitjaks Jekaterina Mirotvortseva (KJK Kalev-Sillamäe) ajaga 11.01. Teine oli Eneli Veltmann (SK Lindon; aeg 11.50) ja kolmas Anete Randma (SK Fortis, aeg 11.54).

U16 poistest võitis Eesti karika Romet Kivi (SK Viraaž), kes sai 2 km pikkusel rajal kirja aja 6.28. Järgnesid ajaga 6.28 Sulvo Anvelt (SK Jooksupartner) ning ajaga 6.34 Rasmus Randoja (TÜ/ASK). U16 tüdrukutest oli sama pikal distantsil kiireim Carmen Rääk (SK Maret-Sport), kelle võidutulemuseks jäi 7.28. Teiseks tuli Õnneli Rahu (KJK Saare; aeg 7.32) ning kolmandaks Lisette Alt (KJK Saare; aeg 7.33).

Kõige nooremas, U14 vanuseklassis jooksid nii poisid kui tüdrukud 1 km. Poistest pälvis karika Robin Mathias Müür (Tartu SS Kalev; aeg 3.11). Teise koha teenis ajaga 3.16 Mikk Sameli (SK Fortis) ja kolmandaks tuli 3.20ga Rasmus Tibar (Audentese SK). Tüdrukute U14 võit läks Hedi Andrele (SK Elite Sport; aeg 3.19), järgnesid Viola Hambidge (SK Altius; aeg 3.21) ja Bianka Uhtjärv (SK Viraaž; aeg 3.23).