Võitjate resultatiivseim oli Kristjan Kitsing 18 punktiga, kes tabas viiest kolmesest neli. Uus tsenter Ryan Richards viskas 17 minutiga 17 punkti. Tartule tõi Adomas Drungilas 20 punkti ja 6 lauapalli. Grantas Vasiliauskas lisas 13 ja Hendrik Eelmäe 12 punkti.

Kalev/Cramol on nüüd kaks võitu ja üks kaotus, Tartu Ülikoolil üks võit ja kaks kaotust.

Mäng täispikkuses:

ENNE MÄNGU:

Tartu Ülikool - BC Kalev/Cramo
16.10.2019, kell 20:30, Tartu, Tartu Ülikooli Spordihoone

Tartu alustas hooaega raske võiduga võõrsil BC Valga-Valka/Maks&Moorits meeskonna üle tulemusega 90:84. Vastu ootusi ei saadud teist võitu võõrsil kirja Latvijas Universitate'i vastu ning ilma Kregor Hermeti ja Robert Valgeta kulgenud matšis tunnistati Läti klubi 65:59 paremust. Adomas Drungilas on visanud keskmiselt 21,5 punkti ja võtnud 11 lauapalli. Martynas Mažeika on andnud 6,5 korvisöötu.

Kalev/Cramo teenis hooaja esimese võidu samuti BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa üle, kui tugeva viimase neljanda veerandaja toel võeti 93:67 võit. Seejärel jäädi aga võõrsil Jurmalale 56:68 alla, kuid samas on võistkond nüüdseks hea hoo sisse saanud tänu VTB Ühisliiga tulemustele. Nimelt alustati seal küll hooaega kindla 63:86 kaotusega Moskva oblasti Himki vastu, aga võõrsil saadi üllatuslikult 76:74 jagu Nižni Novgorodist ning veelgi uskumatum mäng oli 12. oktoobril koduplatsil Kaasani Unicsiga, kelle üle saadi kindel 85:63 võit.

Põhihooajal jäid omavahelised mängud Kalev/Cramo kasuks 2:0, tulemustega 77:58 ja 104:71. Ühisliiga veerandfinaalis olid kalevlased samuti paremad, vastavalt 84:59 ja 96:59.