Avaveerandi võitis kodumeeskond 26:19. Poolajaks kasvatas Krasnodar edu 42:33 peale. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille lõpuks juhtisid võõrustajad juba 64:46. Viimane veerand möödus juba võrdlemisi pingevabalt ning Krasnodar kirjutas lõpuks tabelisse 87:63 võidu.

Kalevi resultatiivseim oli 15 punkti visanud Kyle Vinales, kelle arvele kanti veel 6 lauapalli ja 4 söötu. Aigars Škele tõi 12 punkti, eestlastest oli resultatiivseim Sten-Timmu Sokk (6). Oma debüüdi VTB-s tegi ka kalevlaste värskeim täiendus Calvin Godfrey, kes viskas 6 silma.

Üleplatsimeheks kerkis võitjate poolelt Johnny O'Bryant 21 punktiga. Mindaugas Kuzminskas panustas 15 ja Sam Dekker 13 silmaga.

Kalevile oli see kolmandaks järjestikuses kaotuseks. Eesti valitseval meistril on nüüd kirjas 3 võitu ja 4 kaotust. Krasnodar sai kahe kaotuse kõrvale neljanda võidu.