Nelja kaotuse kõrvale neljanda võidu saanud Varese alistas kodus 93:91 Venezia Rayeri, võitja selgitamiseks läks vaja lisaaega. Poolajaks juhtis Varese 41:28, aga mängis edu maha.

Vene oli väljakul 31 minutit, mille jooksul viskas 13 punkti (kahesed 6st 5, kolmesed 3st 1) ja võttis 2 lauapalli. Varese resultatiivseim oli 25 punktiga Josh Mayo, Jeremy Simmons lisas 17 silma. Vastaste kasuks viskas Michael Bramos 17 punkti.

Pesaro pole kaheksast mängust võitnud ühtegi. Pühapäeva hilisõhtul jäädi võõrsil 83:92 alla Rooma Virtusele.

Drell sekkus seekord pingilt ning piirdus 22 minuti jooksul nelja punkti (kahesed 4st 1, kolmesed 1st 0, vabavisked 4st 2) ja ühe lauapalliga. Pesaro kasuks viskas Jordan Barford 23 punkti, võitjate poolelt jäi Jerome Dysoni ja Tomas Kyzlinki arvele 20 punkti.