Valencia tegi vahe sisse kolmandal veerandil, mis võideti 17:9. Edgaras Ulanovase kaugvise tõi korraks juba 13 punktiga kaotanud leedukad kümme sekundit enne lõpuvilet veel kahe punkti kaugusele (82:84), kuid siis realiseeris Alberto Abalde kaks vabaviset ja vormistas külaliste võidu.

Valencia suurim korvikütt oli prantslane Louis Labeyrie, kes viskas 22 punkti ja hankis viis lauapalli.
Vaid 28%-list kaugvisete tabavust (6/21) näidanud Žalgirisele tõid Ulanovas 16 ja Thomas Walkup 15 punkti. Valencia tabas samas kaugviskeid 45%-ga (13/29).

Leedu tippklubi on kolme võidu ja kümne kaotusega viimast kohta jagamas. Tänavu võõrsilt esimese võidu saanud Valencia tõusis viie võiduga 11. kohta jagama.

Müncheni Bayern alistas oma koduväljakul Vladimir Lucici 17 punkti abil Peterburi Zenidi 77:69. Soomlane Petteri Koponen panustas võitu 11 punkti, tabades kõik kolm kolmepunktiviset. Sakslased tabasid kaugviskeid lausa 58%-ga (8/14).

Prantslaste Villeurbanne`i Asvel võitis külla sõitnud Milano Olimpia 89:82 ja lõpetas neljamängulise kaotuseseeria. Ameeriklased David Lighty ja Jordan Taylor tõid võitjatele vastavalt 19 ja 18 punkti.

Päeva viimases kohtumises sai FC Barcelona oma koduväljakul jagu Ateena Panathinaikosest 98:86. Nikola Mirotic kogus 29 mänguminutiga 23 punkti ja seitse lauapalli, Malcolm Delaney tõi kõik oma 17 punkti viimase 14 minutiga.