Kodus mänginud Sassari tegi vahe sisse juba avaveerandiga, mis võideti 20:12. Poolajaks oli Itaalia klubi edu 44:30. Türgi meeskond suutis kolmanda veerandajaga vahet veidi vähendada, aga üheksapunktiline võit kuulus lõpuks ikkagi eestlase leivaisale.

Treieri arvele jäi 16 ja poole minutiga kolm punkti (kahesed 1/1, vabavisked 1/1), kolm lauapalli, üks tulemuslik sööt, üks pallikaotus ja neli isiklikku viga. Meeskonna resultatiivseimana tõi Marco Spissu 22 silma. Justin Tillmann lisas 17, Miro Bilan 16 punkti.

Galatasaray poolelt viskas Brock Motum üleplatsimehena 24 punkti, 20 silma panustas Daryl Macon.

Sassariga kuuluvad Meistrite Liigas ühte alagruppi ka Kristjan Kitsing ja Vilniuse Rytas. Leedu klubi alustab eurosarja järgmine nädal, kui kohtutakse Kreeka klubi Peristeriga.