18.30 Istanbuli Anadolu Efes - Vitoria Baskonia 59:77
20.00 Kaunase Žalgiris - Barcelona 62:73
21.30 Müncheni Bayern - Moskva oblasti Himki 80:77
22.00 Madridi Real - Villeurbanne'i ASVEL 91:84

Õhtu naelaks võinuks kujuneda Kaunases peetav Žalgirise ja Barcelona kohtumine. Tegemist on esimese korraga, kui Žalgiris mängis tiimi vastu, mida juhendab nende endine peatreener Šarunas Jasikevicius.

Väga põnevaks siiski ei läinud. Barcelona võitis esimese poolaja 39:33, kolmanda veerandi järel oldi ees 55:48 ja kogu mäng võideti 73:62.

Üleplatsimees oli Brandon Davies 16 punktiga, Kyle Kuric viskas 15 punkti ning Nick Calathese arvele jäi 6 punkti, 10 korvisöötu ja 3 vaheltlõiget. Žalgirise kasuks viskas Rokas Jokubaitis 15 punkti.

Leedu esiklubi on Euroliigas kaotanud kuus järjestikust mängu. Tabelis ollakse viie võidu ja seitsme kaotusega 11. kohal, Barcelona on üheksa võidu ja kahe kaotusega esimene.

Sander Raieste koduklubi Vitoria Baskonia alistas võõrsil üllatavalt kindlalt Istanbuli Anadolu Efesi. Poolajaks juhiti 42:37, lõpuks paisus edu 77:59 peale. Raieste oli viimase pooleteise kuu jooksul platsil käinud vaid kolm minutit, aga täna tuli poolteist minutit lisaks. Eesti koondislase arvele jäi selle ajaga üks resultatiivne sööt.

Baskonia resultatiivseim oli 18 punktiga Alec Peters, Efesi poolt ei suutnud ükski mängija kahekohalist punktiarvu täis visata. Shane Larkini arvele jäi kaheksa punkti, viimati jäi tema skoor alla kümne punkti 2019. aasta 17. detsembril.

Baskonial ja Efesil on turniiritabelis võrdselt kuus võitu ja viis kaotust, Baskonia on seitsmes ja Efes üheksas.