Crvena Zvezda tegi kolmanda veerandi lõpus ja viimase perioodi alguses 10:0 vahespurdi ja juhtis kuus minutit enne lõpusireeni juba 12 punktiga (70:58). Kuus sekundit enne lõpusireeni jõudis kodumeeskond veel punkti kaugusele, kuid mängu päästa enam ei õnnestunud. Lõpus eksis kaugviskel Jaycee Carroll.

Corey Walden tõi võitjate resultatiivseimana 18 punkti, Ognjen Dobric lisas 13 silma. Rudy Fernandez oli Reali parim 11 punktiga.

Real jätkab 13 võidu ja 7 kaotusega kolmandal kohal, Crvena Zvezdal on vastuipidine saldo ehk 7 võitu ja 13 kaotust, mis tähendab 14. kohta.

Algselt pidi Real Crvena Zvezdat võõrustama juba eelmisel kolmapäeval, kuid siis jäeti see matš Hispaania pealinna lennujaama räsinud lumetormi tõttu ära.