Võitjatele tõid Charles Barton 25 ning Robin Kivi 24 punkti. Tarva kasuks viskasid Kristaps Gluditis 27 ja Sten Saaremäel 19 silma.

Turniiritabelis on Tartul kirjas nüüd kaheksa võitu ja 16 kaotust. Tarvas on kogunud aga kümme võitu ja 11 kaotust. Tarvas on tabeli Eesti osas neljas ning Tartu kuues.

Tulemuse kõrval pälvis tähelepanu ka neljandal veerandajal aset leidnud vahejuhtum, kus eemaldati Tarva mängumees Riley Hayes. Kaheksa ja pool minutit enne normaalaja lõppu lõi Hayes käega kõhtu Tartu leedulasest mängumeest Tomas Balciunast. Hayes loomulikult eemaldati.

Kohtumise tipphetked:

Mäng täispikkuses:

Enne mängu:

Tartu Ülikool Maks & Moorits - Rakvere Tarvas
03.03.2021, kell 19:00, Tartu, Tartu Ülikooli Spordihoone (sinine saal)
Ülekanne: Delfi TV

Tartu on 24 mänguga saanud kaheksa võitu, mis annab kuuenda koha. Viimati oldi võõral väljakul vastamisi TalTechiga, kelle üle võeti 95:78 võit.

Charles Barton on visanud tänavu Tartu parimana keskmiselt 14,0 punkti ja andnud 5,0 korvisöötu. Tomas Balciunas on võtnud 6,9 lauapalli, Oliver Suurorg teinud 1,2 vaheltlõiget ja Jordan Capps teinud 0,3 viskeblokeeringut.

Rakvere on 21 mänguga saanud kümme võitu ning hoiab neljandat kohta. Viimati alistati võõrsil Rapla tulemusega 73:65.

Kristaps Gluditis on Rakvere parimana visanud keskmiselt 16,7 punkti. Riley Hayes on võtnud 7,7 lauapalli ning Devin Harris andnud 5,3 korvisöötu, teinud 1,8 vaheltlõiget ja 0,6 viskeblokeeringut.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Rakvere 93:72 ja teise 85:78. Kolmanda mängu võitis Tartu 94:78.