Tarvas võitis avaveerandi 28:11, kuid kaotas järgmise koguni 13:31. Seega juhtis TalTech poolajaks 42:41. Kolmas veerand kuulus jälle Tarvale, mille järel juhtisid võõrustajad 69:56. Neljandal veerandajal jõudsid külalised kahe punkti kaugusele (73:75), kuid seejärel võttis Tarvas ikkagi oma.

Tormi Niits viskas Tarva kasuks 25 punkti. 21 silma lisas Egert Haller. Kristaps Gluditis viskas 15 punkti. TalTechi resulatiivseimad olid Oliver Metsalu (19p), Tanel Sokk (14p) ja Indrek Kajupank (13p).

Tarvase saldoks on nüüd 11 võitu ja 10 kaotust. TalTech sai kaheksa võidu kõrvale 13. kaotuse.

ENNE MÄNGU:

Korvpalliliit teatas eile, et haigestunud TalTechi meeskonnaliikme SARS-CoV-19 PCR proov osutus negatiivseks ning ohtu mängijate tervisele ei ole.

Rakvere on 20 mänguga kümme võitu teeninud. 27. veebruaril kohtuti võõrsil Rapla Avis Utilitasega ja saadi 73:65 võit. Poolaeg küll kaotati kolme punktiga ning viimase neljandiku alguseks oli kaotusseis sama suur. Tasavägine heitlus jätkus, kuid kaks minutit enne lõpuvilet suutis Rakvere kaitses pidama saada ja 7:0 spurdi toel Rapla üle võidu võtta. Egert Haller viskas Rakvere kasuks 18 punkti ja võttis 4 lauapalli. Devin Harris ja Kristaps Gluditis lisasid võrdselt 13 punkti, kellest viimane andis veel 7 korvisöötu ja tegi 4 vaheltlõiget.

Kristaps Gluditis on Rakvere parimana visanud keskmiselt 16,7 punkti. Riley Hayes on võtnud 7,7 lauapalli ning Devin Harris andnud 5,3 korvisöötu, teinud 1,8 vaheltlõiget ja 0,6 viskeblokeeringut.

3. märtsil oli Rakvere võõrsil vastamisi Tartu Ülikool Maks & Mooritsaga ning mäng kaotati 101:104.

TalTech on 20 mänguga kaheksa võitu teeninud. Viimati võõrustati Tartu Ülikool Maks & Mooritsat, kellelt saadi 78:95 kaotus. TalTech alustas mängu paremini ja esimene veerandaeg võideti 25:19. Poolajaks oli aga Tartu 46:42 ees ja viimase neljandiku alguseks juhiti kuue punktiga. Edasi lubati TalTechil vaid kümme punkti visata ning seeläbi sai Tartu ka kindla võidu kätte. Oliver Metsalu tõi TalTechi poolelt 19 punkti ja võttis 7 lauapalli. Erik Keedus lisas 17 punkti ja 6 lauapalli.

Indrek Kajupank on TalTechi parimana visanud keskmiselt 10,7 punkti. Erik Keedus on võtnud 5,7 lauapalli, Eric Schmalz andnud 3,4 korvisöötu, Marek Ojamäe teinud 1,5 vaheltlõiget ja Karl Andres Matute Perner teinud 0,5 viskeblokeeringut.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Rakvere 82:68. Järgmised kolm mängu võitis TalTech vastavalt 73:71, 79:70 ja 90:85.