Pealinnaklubi võitis poolaja 49:42. Kolmanda veerandaja lõpuks olid tablool viiginumbrid 64:64. Veel neli minutit enne kohtumise lõppu oli seis viigis 81:81, kuid siis läks Rapla oma teed. Võõrustajad tegid 6:0 spurdi, mida kalevlased enam tagasi mängida ei suutnud. Lõpuks sai Rapla üheksapunktilise võidu.

Joonas Sein viskas Rapla resultatiivseimana 21 punkti, Al-Wajid Aminu lisas 19 ja Roberts Freimanis 16 punkti. Aminu arvele kogunes ka 10 lauapalli. Saimon Sutt panustas võitu 14 ning Brandon Reginald Childress 10 punkti.

Kalev/TLÜ poolelt kogus Parker Van Dyke 21, Antonio Williams 18 ja Ivo Van Tamm ning Karl-Johan Lips 13 punkti.

Täispikkuses:

ENNE KOHTUMIST:

Eelmisel nädalal Riias peetud Eesti-Läti liiga finaalturniiril neljandaks tulnud Rapla on Eesti liiga arvestuses 18 võidu ja 14 kaotusega kolmandal positsioonil.

Kalev/TLÜ on 4 võidu ja 25 kaotusega seitsmes ehk viimane.

Rapla on sellel hooajal kõik viis omavahelist mängu võitnud vastavalt 92:76, 89:83, 85:83, 81:71 ja 87:72.