Tegemist oli Pesaro uue peatreenero Luca Banchi debüütmänguga ja kolme veerandi järel tundus, et see osutub edukaks. Pesaro juhtis 59:51, aga viimased kümme minutit kaotati koguni 9:26.

Drell 14 minutiga punktiarvet ei avanud. Tema ainus kahepunktivise läks mööda, positiivse poole pealt võttis Drell kolm lauapalli ja andis kaks korvisöötu.

Ühe võidu ja nelja kaotusega tabelis viimasena jätkav Pesaro resultatiivseim oli 22 punktiga Carlos Delfino, võitjate kasuks viskas Mitchell Watt 30 punkti.

Tabeliseis:

Laupäeva hilisõhtul sai kaotuse ka koondise kapteni Siim-Sander Vene võistkond Limoges. Prantsusmaa kõrgliigas jäädi 79:91 alla Cholet'le.

Vene sai võrreldes eelmiste kohtumistega vähem mänguaega. Ta viskas üheksa minutiga kaks punkti, võttis ühe lauapalli ja andis ühe söödu. Kahepunktiviskeid tabas ta kolmest üks, kolmeseid kahest null.

Limoges on kahe võidu ja kolme kaotusega 13. kohal.