Jõesaar üritas kolmanda veerandi lõpus blokeerida vastase viset, aga maandus õnnetult. Kuigi videost tundus, et viga võis saada ääremängija põlv, oli klubi kodulehe teatel tegi hüppeliigese traumaga.

Vigastuspausi pikkus pole veel teada. Eesti koondise MM-valiksarja mängudeni Saksamaa ja Iisraeliga jääb pisut alla kuu.

Kellel on soovi vigastust vaadata, saab seda teha siit (alates 1:22.22):

Algviisikusse kuulunud Jõesaar viskas 21 minuti jooksul kaheksa punkti ja võttis neli lauapalli. Jõesaar pidas Europe Cupi põhiturniiril alles esimese mängu, eelmised kohtumised pidi ta positiivse koroonaproovi tõttu vahele jätma.

London Lions jätkab A-grupis täisedu kolme võiduga, Bayreuth on kahe võidu ja ühe kaotusega teine.

FIBA Meistrite liigas kaasa tegeva Kaspar Treieri koduklubi Sassari jäi võõrsil alla 79:87 Ukraina tiimile BK Prometei. Sassari pole kolmest mängust võitnud ühtegi.

Treier sai tavapärasest enam mänguaega ja ta kasutas 22 minutit edukalt ära. Treier tabas neljast kaugviskest kolm ja kogus kokku 14 punkti ja neli lauapalli. Rohkem ei skoorinud ükski Sassari mängija, sama palju punkte viskasid ka Jason Burnell ja Eimantas Bendžius.