Veerandfinaali avakohtumise kodupubliku ees 90:69 võitnud Viimsi korvpallurite ladusamad rünnakud ja sitkem kaitse avaldusid mõjusamalt teisel veerandil, kui nende eduseis minut-minutilt suurenes, kirjutas Basket.ee.

Rain Veidemani tabavad vabavisked tõid tabloole numbrid 35:27, siis viskas hoogu läinud Karl-Johan Lips 11 punkti järjest ja poolaeg lõppes külaliste kasuks 48:35. Pinget ei saanud enam vastasseisus tekkida ja viimasel veerandil andis Valdo Lips mänguvõimaluse kõikidele vahetusmeestele.

Tartus toimuval finaalturniiril kohtuvad 18. detsembril poolfinaalis Tartu Ülikool Maks & Moorits – TalTech. Teises poolfinaalis ootab Viimsi/Sportland vastast paarist BC Kalev/Cramo – AVIS UTILITAS Rapla.