„Otseloomulikult ei meeldi see meile, sest inimesed elavad halvemini kui varem,“ ütles moskvalanna Jelena. „Ja me ei tea, mis saab homme.“

Ka Svetlana oli kaaslinlasega päri. „Inimeste jaoks on olukord keeruline. See võib viia paljude asjadeni. See võib isegi rahutusteni viia,“ kartis naine. „Ma siiski ei arva, et puhkevad suured kokkupõrked või midagi taolist, hoidku jumal selle eest. Kuid inimesed ei ole õnnelikud.“

Moskvast pärit Nikolai ütles, et rubla kukkumine mõjutab ennekõike tema puhkuseplaane. „Nüüd on puhkusele minna kõvasti raskem kui poole aasta eest,“ sõnas ta.

Artem aga tõdes samuti, et olukord võib sügise saabudes halveneda. „Ma arvan, et see mõjutab tugevasti toidukaupade hindu ja võib viia teatavate rahutusteni,“ lausus ta. „Ma loodan, et meie võimud, inimesed, kes majanduse eest vastutavad, suudavad mingil moel olukorda parandada.“

Kõige kriitilisem arvamus tuli aga ühelt vanemapoolselt pealinlaselt, Jevgenilt, kes tõdes: „Kui vaadata meetmeid, mida meie valitsus on tarvitusele võtnud, siis need on kõik piirangud. Keelata, keelduda, piirata. Selle asemel tuleks aga lubada, anda võimalus inimestele, kes on uuenduslikud. Kuid meil on igal pool piirangud,“ leidis ta. „Tundub, et meie võimulolijad ei võitle mitte majandushuvide, vaid endi ellujäämise, võimu säilitamise eest.“

Kuidas see lugu Sind end tundma pani?

Rõõmsana
Üllatunult
Targemana
Ükskõiksena
Kurvana
Vihasena