Kronoloogiline järjekord: Põhja-Korea kuus tuumakatsetust
Lõuna-Korea uudisteagentuur Yonhap on järjekorda pannud kõik pealkirjad alates aastast 2006, mil Põhja-Korea teavitas esmakordselt edukast tuumakatsetusest kuni tänaseni, mil toimus kuues, kõige võimsama vesinikpommi katsetamine.
2006:
9. oktoober: Põhja-Korea vahendab, et katsetasid esimest korda tuumaseadeldist.
15. oktoober: ÜRO julgeoleku nõukogu hääletab ühehäälselt relva- ja majandussanktsioonide poolt. Resolutsioon 1718 sätestab, et Pyongyang peab elimineerima kõik oma tuumarelvad, massihävitusrelvad ja ballistilised raketid.
2007:
13. veebruar: Pyongyang nõustub ühe tuumareaktori sulgemisega, kutsub rahvusvahelisi vaatlejaid ning palub vastutasuks energia loovutamist.
2. september: Pärast Genfis peetud kahepoolseid kõnelusi lubab Põhja-Korea aasta lõpuks sulgeda kõik oma tuumaasutused.
2008:
27. juuni: Põhja-Korea lõhkab Yongbyonis tuumareaktori, mis on sümboolne käik näitamaks, et riik võtab tuumaprogrammi lõpetamist tõsiselt.
26. august: Kaks kuud pärast tuumaenergiast loobumise deklaratsiooni teatab Pyongyang, et on lõpetanud oma tuumaasutuste sulgemise. Põhjuseks toob riik selle, et USA pole olnud võimeline eemaldama Põhja-Koread terroristlike riikide nimekirjast.
2009:
25. mai: Põhja-Korea lõhkab maa-aluse tuuma lõhkekeha. See on Põhja-Korea teine tuumakatsetus ning seda hinnatakse mitu korda tugevamaks kui esimest.
2010:
12. november: Põhja-Koreasse teeb visiidi USA tuumafüüsik Seigfried Hecker, kellele näidatakse riigi uraanirikastamise tehast Yongbyonis.
2012:
29. veebruar: Põhja-Korea nõustub loobuma uraani rikastamisest, samuti tuumarelvade ning pikamaa raketite katsetustest.
2013:
12. veebruar: Põhja-Korea teavitab jaanuari lõpus, et jätkab tuumakatsetustega. Põhja-Korea teeb kolmanda tuumakatsetuse.
2016:
6. jaanuar: Põhja-Korea teeb neljanda tuumakatsetuse näitamaks vastumeelsust rahvusvahelisele hukkamõistmisele. Riiklik meedia väidab, et katsetati vesinikpommi.
9. september: Põhja-Korea teeb viienda tuumakatsetuse, et tähistada 68 aastat kommunistliku režiimi. Lõuna-Korea valitsuse hinnangul oli tuumapommil 10 tonni hävitusjõudu.
2017:
3. september: Põhja-Korea testib vesinikpommi, mis on sobilik ballistilise raketile laadima. See on kuues katsetus.